O nás

Sme výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom vo Zvolene, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica. Vznikli sme v roku 1995 ako nástupca spoločnosti Parex s.r.o. Od svojho vzniku sa spoločnosť zaoberá výrobou a predajom výrobkov z polyuretanových pien, nábytárskych látok a ostatného materiálu pre výrobu čalúneného nábytku. Zúročujeme pri tom svoje viac ako 15 ročné skúsenosti s podnikaním v tomto obore.

Viac ako 15rokov skúseností

Prečo si vybrať nás?

icon
Dlhodobé skúsenosti

Od roku 1995 sa zaoberáme rezaním molitánu a výrobou matracov. Počas nášho pôsobenia v tomto odvetví sa pravidelne prispôsobujeme trhu a inovujeme naše produkty.

icon
Produkty na mieru

V prípade ak si nevyberiete z našich ponúkaných produktov, nič sa nedeje. Vyrobíme pre vás matrace či vankúše na mieru, ktorá Vám vyhovuje.

icon
Zaručená spokojnosť

Za naše produkty ručia 15 ročné skúsenosti v oblasti výroby a predaja výrobkov z polyuretanových pien, nábytárskych látok a ostatného materiálu pre výrobu čalúneného nábytku

Výrobno-obchodná spoločnosť so sídlom vo Zvolene. Od svojho vzniku sa spoločnosť zaoberá výrobou a predajom výrobkov z polyuretánových pien, nábytkárskych látok a ostatného materiálu pre výrobu čalúneného nábytku.

Kontaktujte nás

  • Lieskovská cesta 3332, 960 03, ZVOLEN
  • Telefón: 045/ 5322561, 5401310
  • E-mail: info@parex-g.sk